Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Si̇vas Vali̇li̇ği̇nden Deprem Açıklaması: “An İti̇bari̇ İle Bi̇ldi̇ri̇len Olumsuz Bi̇r Durum Bulunmamaktadır”

SİVAS’IN GÜRÜN İLÇESİNDE MEYDANA GELEN 4.4 BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ DEPREMİM ARDINDAN SİVAS VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI. YAPILAN AÇIKLAMADA HERHANGİ OLUMSUZ BİR DURUMUN OLMADIĞI BELİRTİLDİ

SİVAS’IN GÜRÜN İLÇESİNDE MEYDANA

Sivas’ın Gürün ilçesinde meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki depremim ardından Sivas Valiliği açıklama yaptı. Yapılan açıklamada herhangi olumsuz bir durumun olmadığı belirtildi.

Sivas’ın Gürün ilçesinde saat 01.27’de meydana gelen deprem kısa süreli panik oluşturdu. AFAD’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre 4.4 büyüklüğündeki depremin yerin 5 kilometre derinliğinde meydana geldiği açıklandı. Depremin ardından Sivas Valiliği de sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaptı. An itibariyle herhangi olumsuz bir durumun olmadığı belirtilen açıklamada, “İlimiz Gürün ilçesinde 4.4 büyüklüğünde meydana gelen AFAD ve ilgili kurumlarımızın tüm ekipleri saha taramaları için yönlendirilmiştir. An itibari ile bildirilen olumsuz bir durum bulunmamaktadır. Depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.