Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sbb Başkan Adayı Doğan: “Samsunumuz Bi̇zi̇ Cumhurbaşkanımıza Mahcup Etmeyecekti̇r”

CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN, 7 OCAK 2024 TARİHİNDE HALİÇ KONGRE MERKEZİ’NDE 31 MART’TA YAPILACAK MAHALLİ İDARELER SEÇİMİ İÇİN AÇIKLADIĞI 10 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYINDAN BİRİ OLAN 45 YAŞINDAKİ HALİT DOĞAN, AYNI ZAMANDA AÇIKLANAN ADAYLAR ARASINDAKİ EN GENÇ İSİM.

CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye(SBB) Başkan Adayı Halit Doğan, “İnşallah 31 Mart günü en yüksek oyu alarak Samsunumuza hizmet edeceğiz. Samsunumuzun bizi yalnız bırakmayacağına, Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’a bizi mahcup etmeyeceğine inancım tam” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 7 Ocak 2024 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde, 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimi için açıkladığı 10 büyükşehir belediye başkan adayından biri olan 45 yaşındaki Halit Doğan, aynı zamanda açıklanan adaylar arasındaki en genç isim.

“Rekor oyla, hep birlikte Samsunumuzu yöneteceğiz”

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle Samsunumuzun Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı tarafıma layık görüldü. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimi açıklarken, ‘Sadece Samsun’un belediye başkanı adayı olarak değil, en çok oy alacak aday’ olarak beni seçtiklerini söylediler. Aynı zamanda açıklanan adaylarımızın içerisinde de en genç aday olarak ben belirlenmiş oldum. Bu üstümüzdeki büyük bir görev tabii ki. Hem çok büyük bir övünç kaynağı hem de sorumluluklarımızı daha da arttıran bir durum. Hepsinin farkındayız, Samsunumuza hizmet noktasında Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, büyüklerimizin tecrübesi, gençlerimizin enerjisi, her bir insanımızın ayrı ayrı fikirlerini dikkate alarak inşallah 31 Mart günü en yüksek oyu da alarak Samsunumuza hizmet edeceğiz. Samsunumuzun bizi yalnız bırakmayacağına, Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’a bizi mahcup etmeyeceğine inancım tam. Biz de hemşehrilerimizi mahcup etmeyecek, Samsun’umuz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.