“Şampiyonluğa kilitlendik”

“Şampiyonluğa kilitlendik”

Çotanakların Asbaşkanı Kurt; “Giresun halkının 44 senelik Süper Lig özlemini bitirmek için daha fazla çalışmaya, daha fazla Giresunspor’un başarısı için maddi ve manevi mesai harcamaya devam edeceğiz.”

TFF 1. Lig’de tarihinin en başarılı sezonunu yaşayan Giresunspor’da, Kulüp Asbaşkanı İsmail Kurt, ligin ilk devresini hedefledikleri noktada tamamladıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Elde edilen başarılı sonuçların sırrını takım içerisindeki aile ortamı olarak değerlendiren Kurt, gazetemize özel yaptığı açıklamada; “Biz tam anlamıyla bir aile olduk. Başkanından yönetimine, futbolcusundan teknik heyetine, kulüp çalışanından taraftarlarımıza kadar herkes bu başarının ve bu büyük ailenin bir parçası oldu. Buda alınan saha sonuçlarına çok olumlu yansıdı. Aynı birlikteliği ligin ikinci devresinde de sürdürüp sezon sonunda Giresun halkının 44 senelik Süper Lig özlemini bitirmek istiyoruz. Bu hedefe ulaşmak için daha fazla çalışmaya, daha fazla Giresunspor’un başarısı için maddi ve manevi mesai harcamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Antalya kampı hakkında da kısa bir bilgi veren Kurt; “Devre arası kamp çalışmalarımız 8 Ocak Cuma günü başlayacak. Yaklaşık bir haftalık bir kamp dönemi geçireceğiz. Ardından Giresun’da çalışmalarımıza devam edeceğiz. İyi bir devre arası hazırlık dönemi geçirip ligin ikinci yarısında bıraktığımız yerden yolumuza devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM