“Rabbim tekrarını yaşatmasın”

“Rabbim tekrarını yaşatmasın”

Vali Enver Ünlü, Keşap Çamlıca Köyü’nde çıkan yangında evi yanan Necati Çil ve ailesini ziyaret etti.

Vali Ünlü, Çamlıca Köyü’nü ziyaret ederek, 18 Nisan Pazartesi günü saat 16.00 sıralarında Hüseyin Çil’in evinde başlayan ve nedeni bilinmeyen yangın sonucunda; 4’ü tamamen, biri kısmen yanan 5 konut ile 2 samanlık ve 1 ambarın da tamamen yandığı Duman Mahallesinde incelemelerde bulunarak bilgi aldı.

Vali Ünlü yaptığı açıklamada; ”Önceki gün yangın çıkan Çamlıca Köyümüzü ve evleri yanan Çil ailemizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Biz hep birlikte büyük bir aileyiz, ne gerekiyorsa yapacağız, en büyük temennimiz sağlıklarının yerinde olması. Rabbim tekrarını yaşatmasın” dedi.

Hüseyin Çil’in evinde başlayan yangın, rüzgarın etkisiyle Necati Çil, Eşref Şenel ve İbrahim Çil’in evlerine sıçramış, Hüseyin Çil’in evi, Necati Çil ve Eşref Şenel’in evi ve serentileri ile İbrahim Çil’in evinin alt katında bulunan odunluk yanarak kullanılamaz hale geldi.

Yangın sırasında Mustafa Çil yüzünden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmış hastaneye sevk edildi.

Yangın, Keşap ve Giresun itfaiye ekipleri müdahalesi ile söndürülürken, yangının çıkış nedeniyle ilgili adli tahkikata başlatıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM