Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Obb, Araç Fi̇losunu Güçlendi̇rdi̇

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET HİLMİ GÜLER, KİRALAMA, İHALE VE ZAMAN KAYBI GİBİ SORUNLAR YAŞAMADAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ KENDİ ÖZ KAYNAKLARIYLA HİZMET YAPAR HALE GETİRDİ. BAŞKAN GÜLER, GÖREV SÜRESİ İÇERİSİNDE 250 İŞ MAKİNESİNİ BÜYÜKŞEHİR’E KAZANDIRARAK HİZMETLERİN DAHA GENİŞ ALANA VE DAHA HIZLI YAYILMASINI SAĞLADI.

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, kiralama, ihale ve zaman kaybı gibi sorunlar yaşamadan Büyükşehir Belediyesi’ni kendi öz kaynaklarıyla hizmet yapar hale getirdi. Başkan Güler, görev süresi içerisinde 250 iş makinesini Büyükşehir’e kazandırarak hizmetlerin daha geniş alana ve daha hızlı yayılmasını sağladı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, araç filosuna her geçen gün yeni iş makinesi ekliyor. Coğrafi olarak geniş bir alana yayılan Ordu’nun ilçelerinin yerleşim alanlarına hizmetleri daha hızlı ve zamanında hizmet götürmeyi amaçlayan Büyükşehir, araç filosunu her geçen gün büyütüyor.

Kiralama, ihale ve zaman kaybı gibi sorunlar yaşamadan kendi öz kaynaklarıyla hizmet gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, son olarak 40 milyon lira değerinde 10 iş makinesini bünyesine kattı.

Başkan Güler döneminde satın alınan araç sayısı son alınan iş makineleri ile 250’ye yükselirken toplam iş makinesi sayısı ise 635’e ulaştı.

Yeni araçlarla hizmetler hız kazandı

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Başkanlığında kullanılmak üzere satın alınan 6 adet kar küreyici damperli kamyon, 2 adet kazıcı yükleyici ve 2 adet ekskavatör olmak üzere toplam 10 adet iş makinesi kullanılmak üzere araç parkında yerini aldı.

Başkan Güler: “Ordu’muza hayırlı olsun”

Başkan Güler, yaptığı açıklamada, “40 milyon liralık yatırım ile 10 iş makinesini daha filomuza dahil ettik. 2019 yılından bu yana kendi öz kaynaklarımız ile satın aldığımız iş makinesi sayısını 250’ye yükseltirken, filomuzdaki iş makinesi sayısı ise 635’e ulaştı. Ordu’muza hayırlı olsun” dedi.