Meral Akşener Giresun’da

Meral Akşener Giresun’da

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener çıktığı Karadeniz gezisinde bugün Giresun’da halkla buluşacak.
İYİ Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamada Genel Başkan Meral Akşener bugün saat 10.30’da Yağlıdere’de, ardından da Espiye ilçesinde vatandaşlarla buluşacak esnafı ziyaret edecek.

ATATÜRK MEYDANINDA HALKA HİTAP EDECEK
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in saat 12.30’da Giresun’a geleceği ve Atatürk Meydanında Giresunlulara hitap edeceği bildirildi. Akşener, kent merkezinde de esnafları ziyaret edecek. Meral Akşener, Giresun merkezdeki ziyaretlerinin ardından Bulancak’a geçerek burada da vatandaşlarla buluşacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Niye siz gazeteler olarak sadece bir gazete değil ülkenin savunma sanayini enstratejik bir şekilde geliştirme kampanyası yapacak parti veya partiler en çok oyu almalı kampanyasına ön ayak olmuyorsunuz malumunuz ülkemizin etrafı ateş çemberi yangın yeri savunma sanayisi olmayan yada gelişmemiş ülkelerin ne hale düştüğünü istemeselerde görüyoruz tabi savaş suçluları göstermek istemedikleri yerleride neler olduğnu hislerimizle görüyoruz tahmin ediyoruz bu böyle iken niye gazeteler kamuoyu oluşturmuyor fonlardan paralarımı kesilir acaba öyle diyorlar fonlanan çok gazetenin olduğu söyleniyor iyide ülke elden gittikten sonra namus elden gittikten sonra para neye yararki allah için bu ülkenin bekası için illede stratejik savunma sanayi

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM