Lizay Tam Tur Yüzük Modelleri

Lizay Tam Tur Yüzük Modelleri

Günümüz alyans modelleri, değerini doğadaki eşsiz konumundan alan pırlanta taşların zarafeti ve parlaklığı ile çevrilidir. Geleneksel alyans tarzlarını yeni nesil popüler anlayışıyla buluşturan pırlantalar, markamız tarafından büyük bir ustalıkla tasarlanan pırlanta tam tur yüzüğünün zarif ve şık modelinde birleşiyor. Parmakta rahat hissettiren düşük karatlı pırlantalarla yapılan tam tur yüzüklerimiz, birbirinden çekici modellere aşık olmak üzere olanların tek tercihi. Rahat ve tarz bir kullanım için ihtiyacınıza uygun renk ve modeli seçmek oldukça önemlidir. Pırlanta tam tur yüzük tasarımlarımız, özel bir pırlanta olan en değerli taş ile komple çevrili olarak üretilmektedir. Özel olarak tasarlanmış taşlar tarzınıza canlılık katacaktır. Tam tur yüzüklerin arasında değişik model seçeneklerimizi bulabilirsiniz.

Lizay Pırlanta, klasik yüzük ve alyans modellerin yanı sıra birbirinden şık modeller tasarlamaya devam etmektedir. Genellikle tercih edilen tam halka yani tam tur yüzük modeli de bunların arasındadır. Bu yüzük modelleri, yüzüğü tamamen çevreleyen pırlanta taşlarla yapılmaktadır. Taş yerleştirme, tasarım, halka malzemesi ve daha fazlasındaki farklılıklar nedeniyle farklı teklifler tüm segmentlere hitap etmektedir. Böylece farklı türde ürünler bulabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Daha zarif bir tarz tercih eden hanımlar için ince tam tur yüzük modeli, gösterişi tercih eden kadınlar için kalın tam tur yüzük modellerimiz ideal bir seçim olacaktır. Genellikle nişan yüzüğü veya alyans olarak tercih ediliyor olan pırlanta tam tur yüzükler, sevdiğiniz kişinin doğum gününü kutlamak için de iyi bir alternatif. Aynı zamanda alyans olarak ve alyans ile birlikte kullanılabilecek çok özel bir alternatif. Tam tur pırlanta yüzük her yaşa, tarza ve zevke uygun farklı modellerde sunulmaktadır. Slim pırlanta yüzük, yuvarlak kesim tam tur gibi beğendiğiniz kesim modelini seçerek parmağınıza ince ve şık bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Markamız, değişen dünya ve modaya uyum sağlayan farklı tasarımları ve pırlanta tam tur yüzükleri ile özel anınız için eşsiz bir model sunmaktadır.

Tam tur Yüzük Modelleriyle Işık Saçın!

Tam tur pırlanta yüzük seçenekleri arasında en popüler modellerden biri de baget tam tur pırlanta yüzük seçenekleridir. Baget tam tur yüzük modeli taşlar için dikdörtgen kesimli bir yapıya sahiptir. Tasarım, modele bağlı olarak farklılık göstermektedir. Sadece göz alıcı muhteşem yüzükler değil, aynı zamanda sade ve zarif modeller de Lizay koleksiyonlarında yer almaktadır. Farklı fiyatlarda değerlenen baget pırlanta tam daire yüzüklerin tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesi de oldukça önemlidir. Genellikle evlilik teklifi edilirken tercih edilen pırlantalı tam tur yüzükler, günlük kullanım için de geniş bir çeşitlilik oluşturmaktadır. Lizay pırlantaları ile tanışmak için kararsız kalmayın, tarzınızı seçin!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM