İftarlarını huzurevi sakinleri ile açtılar

İftarlarını huzurevi sakinleri ile açtılar

Giresun Valisi Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü ile “Yaşlılara Saygı Haftası” kapsamında iftarlarını Huzurevi sakinleriyle birlikte açtı.

Ünlü çifti, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan değerli büyüklerimizle güzel bir Ramazan akşamında bir arada bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Vali Ünlü, iftar programı ile ilgili olarak, “Mübarek Ramazan-ı Şerif’in rahmet ikliminde tecrübeleriyle yolumuza ışık tutan değerli büyüklerimizle birlikte iftar yaptık, hayır dualarını alarak bahtiyar olduk. Rabbim ömürlerini bereketlendirsin” sözlerine yer verdi.

İftar sonrası huzurevi sakinleri ile yakından ilgilenen Vali Ünlü, büyüklerinin hal ve hatırlarını sorarak, “Bizleri bugünlere hazırlayan, fedakâr, sevgi dolu ve gölgesinde huzur bulduğumuz ulu çınarlarımıza minnettarız. Ellerinden saygı ve hürmetle öpüyoruz” paylaşımında bulundu.

Huzurevi sakinleri ile birlikte gerçekleştirilen iftar programına; Vali Enver Ünlü ve eşi, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım ve eşi Sıdıka Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer ve eşi Elif Özer ile yetkililer katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM