Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Havza’da Gasi̇lhane Hi̇zmete Gi̇rdi̇

HAVZA BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİNE BAĞLI OLARAK HİZMET VERMEKTE OLAN HAVZA BELEDİYESİ CENAZE İŞLERİ GASİLHANESİNİ ZİYARET EDEN HAVZA BELEDİYE BAŞKANI SEBAHATTİN ÖZDEMİR BURADA HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ ZEKİ KURT’TAN BİLGİLER ALDI.

HAVZA BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Katlı Mekanik Otoparkı üst katında inşası tamamlanan Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesi hizmete girdi.

Ayrı ayrı erkek ve bayan cenaze yıkama birimi, iki adet cenaze yakınlarının dinlenme ve bekleme odası, idari bölümü, mescit, 9 cenazelik morg, geniş otoparkı, 2 adet cenaze nakil aracı ve 2’si bayan gassal olmak üzere toplam 6 personeli ile Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesi hizmet vermeye başladı.

Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Birimine bağlı olarak hizmet vermekte olan Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesini ziyaret eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir burada Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt’tan bilgiler aldı.

Başkan Sebahattin Özdemir, “Daha önce ilçemizde cenaze hizmetlerini vermiş olduğumuz binamızın yerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Katlı Mekanik Otoparkı üst katında inşası tamamlanan Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesimiz hizmete girdi. Modern gasilhane binamızda çalışmalarımızı tamamladık. Hizmete sunduğumuz gasilhane binamızda cenaze hizmetlerimiz artık daha hızlı bir şekilde veriliyor” dedi.

Başkan Sebahattin Özdemir, “Havza Belediyesi olarak halkımızın her anında yanında ve hizmetindeyiz. Yakınlarını kaybetmiş olan acılı ailelerimizin yanında olmak, merhum ve merhumelerimizi son yolculuğuna uğurlamak adına hizmete aldığımız Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesimiz ile acılı ailelerimizin yanındayız. Yeni gasilhane binamızın ilçemize kazandırılmasında büyük katkısı ve emeği olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e teşekkür ederim” diye konuştu.

Ziyarette Başkan Özdemir’e AK Parti Havza Kadın Kolları Başkanı Ümran Uğurlu eşlik etti.