Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hali̇t Doğan, Büyükleri̇n Duasını Aldı

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE(SBB) BAŞKAN ADAYI HALİT DOĞAN, HUZUREVİNİ ZİYARET EDEREK YAŞLILARLA BULUŞTU. BAŞKAN ADAYI DOĞAN, “BÜYÜKLERİMİZİN, YAŞAYAN ÇINARLARIMIZIN DUASINI ALARAK VİRA BİSMİLLAH DİYORUZ” DEDİ.

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye(SBB) Başkan Adayı Halit Doğan, huzurevini ziyaret ederek yaşlılarla buluştu. Başkan Doğan, “Büyüklerimizin, yaşayan çınarlarımızın duasını alarak vira Bismillah diyoruz” dedi.

Atakum Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. SBB Başkan Adayı Halit Doğan, yaşlılara çiçek hediye ederek hayır dualarını aldı.

SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “Mübarek üç ayların habercisi Regaip Kandili’mizde Atakum Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaret ederek çınarlarımızla bir araya geldik. Sohbet edip hayır dualarını aldık, anılarına ortak olduk. Her zaman dile getiriyorum büyüklerimizin tecrübesini alarak yola koyulmak, fikirlerini dinlemek bizim için çok kıymetli. Büyüklerimiz bizleri güler yüz ve hoşsohbetleri ile karşıladılar. Hepsine şükranlarımı sunuyor, ellerinden öpüyorum. Rabb’im onları başımızdan eksik etmesin. Büyüklerimizden öğrenecek çok şeyimiz var, koca çınarlarımızla birlikte geçirdiğimiz her an çok değerli. Biz her zaman yaşlılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Huzurevi yetkililerimizle de bir araya gelerek bilgi aldık. Kendilerine teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle şehrimizi büyük küçük demeden tüm hemşehrilerimizle el ele vererek yöneteceğiz” diye konuştu.

Halit Doğan’a ziyaretlerinde AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse de eşlik etti.