Giresun’a yeni taraftar derneği

Giresun’a yeni taraftar derneği

Genç Çotanaklar Cadde Bağımsız Taraftarlar Derneği’nin açılışı yapıldı.

44 yıl aranın ardından Süper Lig’e çıkan Giresunspor’un taraftarları, gençleri ve tüm Giresunspor sevdalılarını bir araya toplamak için “Genç Çotanaklar Cadde Bağımsız Taraftarlar Derneği” isimli derneği kurdu.

Belediye Başkan Vekili Öden, açılış konuşmasını yaparak, “Derneğin açılışı şehrimize hayırlı olsun. Tüm gruplarımız barış, birlik ve beraberlik içerisinde olarak takımımızı gönülden desteklemeli. Bu ligde kalıcı olmak adına Giresunumuz ve Giresunsporumuz için tüm desteği vermeye hazırız.” ifadelerini kullandı.

“KADIN TARAFTARLARIMIZI DA YANIMIZA ALARAK FARK OLUŞTURACAĞIZ”

Açılış konuşmasının ardından söz alan Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet’in eşi Aysun Karaahmet, “Genç Çotanaklar Cadde Bağımsız Taraftarlar Derneği’nin açılışını gerçekleştirmek onur verici. İnşallah bu sezon kadın taraftarlarımızı da yanımıza alarak fark oluşturacağız. Giresunspor ailemizin en büyük parçası taraftarlarımız, iyi ki varsınız. Giresunspor sizinle beraber güçlü, hayırlı uğurlu olsun.” cümlelerine ver verdi.

“GİRESUNSPOR İÇİN BİRLEŞTİRİCİ SES OLACAĞIZ”

Derneğin başkanı Sedat Özkaya, birlik ve beraberlik adına çok güzel çalışmalara imza atacaklarının altını çizerek, “Derneğimizin açılışına vakit ayıran ve bizleri yalnız bırakmayan, başta Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Doğankent Belediye Başkanı Ruşan Özden, Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, Aşkon İl Başkanı Yener Türk’e ve tüm katılımcılara yönetimim ve şahsım adına teşekkür ederim. Giresunspor için birleştirici ses olacağız, birlik ve beraberlik adına çok güzel çalışmalara imza atacağız. Güçlü bir şekilde gençlere sahip çıkan, onların ilgi alanları ile spora yönlendirmelerini sağlayacağız. Derneğimiz spor camiasına hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Derneğin yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor, “Sedat Özkaya, Çetin Öztürk, Selim Aydın, Emre Aydın, Aslı Işık Sağlam, Erkan Bal, Suat Bayraktar ve Teyfik Gürgen.”

Belediye Ek Hizmet Binası karşısında bulunan derneğin açılışına; Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden, Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet’in eşi Aysun Karaahmet, MHP İlçe Başkanı Denizhan Usta, Giresunspor Yönetim Kurulu Üyesi Murat Aksu, Giresun Ülkü Ocakları Başkanı Özcan Erkan ve Yönetim Kurulu, Tuzlaspor Yönetim Kurulu Üyesi Nafız Hacıalioğlu , İyi Parti Giresun Yönetim Kurulu Üyesi Salih Özkan, CHP Meclis Üyesi Fuat Köse, Esnaf Odaları Başkanları adına Namık Altunbaş, kamu kurum ve kuruluşları müdürleri, siyasi parti temsilcileri, Giresunspor Futbolcusu Ibrahima Balde’nin eşi Natiala Balde ,STK’lar ve çok sayıda taraftar katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM