Engellilere özel minibüs bağışlandı

Engellilere özel minibüs bağışlandı

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk ve Emlak Konut Uygulama Daire Başkanı Nurullah Öztürk’ün katkısıyla Görele Omurilik Felçliler Derneğine engelli asansör donatımlı minibüs bağışı yapıldı. Dernek bahçesinde düzenlenen törende Emlak Konut Genel Müdür Danışmanları Özlem Hanoğlu Çelik ve Yasemin Ülkü, aracın anahtarını dernek başkanı Asiye Divli’ye teslim etti. Divli, yaptığı konuşmada, olmazsa olmazları olan asansörlü engelli aracıyla engellerini biraz olsun aşacaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Tolga Erener, yaptığı konuşmada, Omurilik Felçliler Derneğimiz hakikatten Görele’de çok güzel işlere imza attığını belirterek, “Toplumun görmezden geldiği, gördüğü fakat görmediği esasında herkesin kardeşi olan insanları bir araya getiriyor, onlara hizmet ediyor. Sadece isim olarak değil kişilik olarak yanlarında oluyorlar. Bizde belediye olarak elimizden geldiği kadarıyla maddi veya manevi her zaman Omurilik Felçliler Derneğimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Biz Asiye hanım ve yönetimiyle beraber inşallah Görele’de çok güzel faaliyetlere, etkinliklere imza atacağız. Ben Milletvekilimiz Sayın Cemal Öztürk ve Emlak Konut Uygulama Daire Başkanı Nurullah Öztürk’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Erener, daha sonra Emlak Konut yetkileri Özlem Hanoğlu Çelik, Yasemin Ülkü’ye ilçenin simgesi ve kültürü olan kemençe hediye etti.
Törende araç anahtarı Emlak Konut yetkileri Özlem Hanoğlu Çelik, Yasemin Ülkü tarafından Omurilik Felçliler Derneği Başkanı Asiye Divli’ye teslim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM