Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Elektri̇k Dağıtım Şi̇rketi̇ne Ödül

6. CX AWARDS MÜŞTERİ DENEYİMİ ÖDÜLLERİ” KAPSAMINDA EN İYİ ÇALIŞAN DENEYİMİ KATEGORİSİNDE YARIŞAN YEDAŞ, GELİŞTİRDİĞİ DİJİTAL EKRAN İLE ‘ÜRETKEN PROJE ÖDÜLÜ’NÜ ALMAYA HAK KAZANDI.

6. CX AWARDS MÜŞTERİ

“6. CX Awards Müşteri Deneyimi Ödülleri” kapsamında en iyi çalışan deneyimi kategorisinde yarışan YEDAŞ, geliştirdiği dijital ekran ile ‘Üretken Proje Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Bankacılık, çağrı merkezi, sigortacılık, perakende, enerji gibi pek çok sektörden firmanın katılım sağladığı yarışmada çekişmeli bir rekabet yaşandı. En iyi çalışan deneyimi kategorisinde, Türkiye’nin önemli akademisyenleri tarafından puanlama yapılırken teknolojiden yararlanma, çalışan ve müşteri memnuniyetine etki, sürdürebilirlik gibi kriterler göz önünde bulunduruldu.

“Çalışan motivasyonunun müşteri memnuniyetine olan katkısının bilincindeyiz”

Ödülle ilgili açıklama yapan YEDAŞ Müşteri Deneyimi Müdürü Ali Tutcu, “Yeni yıla böyle bir ödül ile girmek gurur verici. Özellikle geçtiğimiz yılda, bu ödülü almamızı sağlayan projemiz üzerinde büyük yatırımlar yaptık. Bizler çalışan motivasyonunu ne kadar iyileştirirsek müşteri memnuniyetini de o kadar iyileştireceğimizin bilincindeyiz. Teknolojimiz, sadece çalışanlarımızın işini kolaylaştırmıyor aynı zamanda müşterileri memnuniyetini de katkı sağlıyor. Projemiz sayesinde bizimle temasa geçen müşterilerimizi kayıt altında tutuyor, talep ve şikayetlerini tek bir ekranda kontrol edebiliyoruz. Müşteri bilgilerinin sisteme tanımlanabilmesi, tüm aramalarının kayıt altında tutulabilmesi, iletişim kanallarının bütünsel şekilde yönetilebilmesi, müşteri temsilcisine bağlanma sürelerinin kısalması, hatalı işlem riskinin minimuma indirilmesi gibi pek çok unsur da projemizin faydaları arasında yer alıyor. Biz YEDAŞ olarak her zaman paydaşlarımızın faydasını gözetmeye devam edeceğiz” dedi.