Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bi̇lgi̇: “İnsan Hayatı Her Zaman Önceli̇ği̇mi̇z”

YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.(YEDAŞ) GENEL MÜDÜRÜ YUNUS EMRE BİLGİ, SEKTÖRLERİNİN GEREĞİ İNSANLARIN TEMEL İHTİYAÇLARINDAN BİRİNE HİZMET ETTİKLERİNİ, İNSAN HAYATINA DOĞRUDAN DOKUNDUKLARINI VE ÖNCELİKLERİNİN İNSAN HAYATI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

YEŞİLIRMAK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.(YEDAŞ)

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) Genel Müdürü Yunus Emre Bilgi, sektörlerinin gereği insanların temel ihtiyaçlarından birine hizmet ettiklerini, insan hayatına doğrudan dokunduklarını ve önceliklerinin insan hayatı olduğunu söyledi.

1 Ocak 2024 tarihinde saat 02.30 sularında Sinop’un Boyabat ilçesinde meydana gelen yangında 6 ev alevlere teslim oldu. Çıkan yangında yaşlı bir çift hayatını kaybetti. Yangının başladığı esnada köy halkı ile birlikte yangına ilk müdahale eden, çevrede görev başında olan YEDAŞ ekipleri oldu. 2 itfaiye aracı, 4 jandarma aracı, köy halkı, AFAD ve YEDAŞ ekipleri saatlerce yangını söndürmeye çalıştı.

“İnsan hayatı her zaman önceliğimiz”

Olaydan sonra yangına müdahale eden duyarlı YEDAŞ çalışanlarına teşekkür eden Genel Müdür Yunus Emre Bilgi, “Çıkan yangın için oldukça üzgünüz. İtfaiye ekipleri can kaybı yaşanmaması için ne kadar uğraşsa da maalesef ki üzücü haberi aldık. Yangında kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ise sabır dileriz. Yangın çıktığı esnada bölgede çalışan ekiplerimizin yangına müdahale etmek için elinden geleni yapması gurur verici. Biz sektörümüz gereği insanların temel ihtiyaçlarından birine hizmet ediyor ve insan hayatına doğrudan dokunuyoruz. Bunun yanında sosyal olarak da toplumumuza her konuda destek olmaya çalışıyoruz. O gün olaya müdahale eden saha ekiplerimizin vicdanlı yaklaşımlarından dolayı onlara ayrıca teşekkür ederim. Hizmet verdiğimiz halkımızın nerede yardıma ihtiyacı olursa orada olmaya hazırız” dedi.