Başkan Aksu Referandumla ilgili görüşlerini paylaştı

Başkan Aksu Referandumla ilgili görüşlerini paylaştı

Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, Haber Türk Gazetesi Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya ile başkanlık makamında buluşan Belediye Başkanı Kerim Aksu, referandum süreci ve belediye çalışmalarını konukları ile değerlendirdi.

Başkan Aksu, belediye çalışmaları, referandum süreci ile ilgili Haber Türk Gazetesi Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya’nın sorularını yanıtladı. Aksu; “18 maddelik anayasa değişikliğinde EVET nasıl savunulur? Bunu anlamak gerçekten zor.  Ancak HAYIR, Cumhuriyet’e, çağdaşlığa, demokrasiye, hukuka sahip çıkmaktır. Çocuklarımızın geleceğine sahip çıkmaktır. Bu ülke, bu cumhuriyet kolay kurulmamıştır. Bu bir parti seçimi değildir. Halkımız kendi geleceğini tayin edecektir. Türk halkı en zor günlerde en doğru kararı vermiştir. Ben şahsen çok umutluyum” dedi.

Kültür ve Devlet Bakanlıklarında bulunan Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, halkın tehlikenin farkında olduğun belirterek, 16 Nisan da parti seçimi yapılmayacağını, halkın kendi geleceğini oylayacağını söyledi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, misafiri Milletvekili Sağlar’a “Fındık Başımın Tacı” heykeli hediye edip, ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Sağlar, Kerim Aksu’nun başarılı çalışmalarla örnek alınan belediye hizmetleri ürettiğini, asıl teşekkürü kendisinin hak ettiğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM