Aydın adaylığını açıkladı

Aydın adaylığını açıkladı

28. Dönem Milletvekilliği seçimleri için başvurusunu yapan AK Parti Giresun Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, yeni zaferler için yola çıktığını kaydetti.

AK Parti Giresun Milletvekilliği aday adaylığı için, Belediye meclis üyeliğinden istifa ederek, AK Parti İl Başkanlığı’na başvurusunu yapan Berrin Aydın, bu kutlu yolda AK Parti’ye hizmet etmeye devam edeceğini açıkladı.

Bir yandan AK Parti Giresun Kadın Kolları Başkanlığı görevini de sürdürecek olan Berrin Aydın, yaptığı yazılı açıklamada, “Değerli Dostlarım, Kıymetli Hemşerilerim, AK Parti Genel Merkezimizce milletvekilliği aday adaylığı başvuru sürecinin başlamasıyla, Belediye Meclisi Üyeliğinden istifamın ardından, Partimizin İl Başkanlığında İl Başkanımız Sn. Mete Bahadır Yılmaz’a 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı için gerekli olan evraklarımı teslim ettim. Her daim gece gündüz demeden hizmet ettiğim AK Sevdaya bu yolda da hizmet etmekten onur ve şeref duydum, duymaya da devam edeceğimi siz değerli Giresunlu hemşerilerime bildirmek istiyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM