Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Altınorduda Çocuklar İçi̇n Ara Tati̇lde Si̇nema Günleri̇ Başlıyor

ORDU’NUN ALTINORDU BELEDİYESİ TARAFINDAN ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ OLARAK BAŞLATILAN VE GELENEKSEL HALE GELEN SİNEMA GÜNLERİ ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR.

ORDU’NUN ALTINORDU BELEDİYESİ TARAFINDAN

Ordu’nun Altınordu Belediyesi tarafından çocuklara karne hediyesi olarak başlatılan ve geleneksel hale gelen sinema günleri etkinliği başlıyor.

Tatillerde çocukların doyasıya eğlenmelerine, dinlenmelerine ve enerji depolamalarına imkan sunan etkinlik, Durugöl Mahallesi’nde bulunan Altınordu Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda 20 Ocak Cumartesi günü başlayacak. Yarıyıl tatilinin ilk günü saat 13.00 ve 15.00’te iki seans olmak üzere ‘Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa’ sinema gösterimi ile başlayacak etkinlik, 3 Şubat Cumartesi saat: 13.00’te başlayacak ‘Masal Dede ve Bilgiç’ adlı tiyatro oyunu ile son bulacak.

Yarıyıl tatili boyunca 15 gün sürecek etkinlikte 6 gün iki seans olmak üzere tamamı vizyonda olan 12 film gösterimi 9 gün de çocukların en sevdiği tiyatro oyunları yer alacak. Sinema ve tiyatro günleri çeşitli aktiviteler, oyunlar ve yanı sıra Altınordu Belediyesi’nin ikramları ile öğrencilere eğlenceli, keyifli ve renkli bir yarıyıl tatili yaşatacak.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, sinema ve tiyatro günleri etkinliğine tüm çocuk ve aileleri beklediklerini belirterek, “Bin bir emek ve özveriyle ilk dönemi tamamlayan çocuklarımızı ödüllendirmek istiyoruz. En sevdikleri filmlerin ve tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli aktivitelerin de yer aldığı etkinliğimizde sevgili çocuklarımız, unutulmaz anlar zamanlar ve hatıralar biriktirecekler. Çocuklarımız sinema keyfi yaşarken bir sosyal yaşam ve cazibe merkezi olan Trafik Eğitim Parkımızda onlara eşlik eden ailelerimiz de güzel vakit geçirecekler. Tüm çocuklarımıza gönüllerince bir tatil diliyorum” diye konuştu.