AK Parti’de seçim Öden’e emanet

AK Parti’de seçim Öden’e emanet

AK Parti’de Hasan Ali Tütüncü başkanlığında iş başına gelen yeni yönetim kurulu 7 Haziran milletvekili genel seçimlerinde görev yapacak olan Seçim koordinasyon Merkezinin başkanlığına İl genel meclisi eski başkanı Osman Öden’i getirdi. İl başkanı tütüncü, görevin Öden’e tebliğ edildiğini açıkladı.

ÖDEN, “HER GÖREVİ YAPARIZ”

AK Parti’de Seçim Koordinasyon Merkezinin başına getirilen Osman Öden görevi ile ilgili olarak, “Biz partide verilen her görevi başarı ile yaparız. Hedefimiz birlik ve beraberlik içerisinde seçimlere hazırlanmak ve seçimde 4 milletvekilliğinin tamamını almaktır” dedi.
Öden başkanlığında oluşturulacak olan seçim Koordinasyon Merkezinin diğer üyeleri ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

TÜTÜNCÜ, “YOK”

AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü ise partide herhangi bir sıkıntının olmadığını söyledi. Tütüncü, Seçim Koordinasyon Merkezinin başına Osman Öden’i getirdiklerini, seçim propaganda dönemi boyunca partinin adaylarının bu merkezin programı doğrultusunda çalışacaklarını söyledi. Tütüncü; “İl yönetiminde ki görev dağılımını da bir iki gün içerisinde tamamlayıp kamuoyuna açıklayacağız, bu konuda bir sıkıntı yok” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM