Vali Sarıfakıoğulları Çıtlakkale Mahallesi sakinleri ile buluştu

0
105

Vali Harun Sarıfakıoğulları, “Vatandaşla Buluşma” günleri çerçevesinde, ilimiz Merkez Çıtlakkale Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Namık Kemal İlkokulu Toplantı Salonunda   basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıya gelişinde öğrencilerin sevgi gösterilerine içtenlikle karşılık veren Vali Sarıfakıoğulları, öğrencilerle bir süre ayak üstü sohbet etti. Ardından toplantı salonundaki mahalle sakinleriyle buluşan Vali Sarıfakıoğulları, mahallelilerin istek, şikayet ve önerilerini dinledi.

Her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantılarıyla, vatandaşlarımız; istek, öneri, şikayet ve sorunlarını ilk ağızdan, Vali Sarıfakıoğulları’na aktarma olanağı buluyorlar.

Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayet gibi başvurularını, Valiliğimize veya ilgili idari birimlere müracaatlarını beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle, toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla her hafta Çarşamba günleri saat 11:00’de Valiliğimizde, 15:30’da da mahallelerde Vatandaşla buluşma toplantıları düzenleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin