BAKAN CANİKLİ GİRESUN’DA

0
587

“Milli Mücadelede Milli Savunma” konulu panel bugün yapılacak. Panele Milli Savunma Bakanımız Giresun Milletvekili Nurettin Canikli de katılacak. Canikli’nin panelde Afrin Harekatı ile ilgili önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Giresun İl Temsilciliği, Millî Savunma Bakanlığı ve Giresun Üniversitesi ile birlikte “Milli Mücadelede Milli Savunma” adlı paneli düzenleyecek.  Bugün saat 18’de Giresun Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans salonunda gerçekleşecek olan panele Giresun Milletvekili ve milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’de katılacak. Canikli’nin panelde devam eden Afrin Harekatı ile ilgili önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor. Panelde savunma sanayinin öncü firmaları Aselsan, Roketsan, Havelsan, Tübitak-Sage ve MKE’den uzman konuşmacılar da yer alacaktır.

YENİ AK PARTİ İL BİNASINI DA GEZECEK

MSB ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli Giresun programı dahilinde AK Parti’nin yeni il binasını da ziyaret edecek. Canikli’nin burada partililerle bir toplantı yapması da bekleniyor. Geceyi Giresun’da geçirecek olan Canikli, yarın sabah AK Parti Rize İl Kongresine katılmak üzere şehirden ayrılacak.

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin