CHP İl Yönetimi mazbatasını aldı

0
198

CHP’nin yapılan son kongresinde il başkanlığına yeniden seçilen Necati tığlı ile yönetim kurulu üyeleri merkez ilçe seçim kurulundan mazbatalarını alarak resmen göreve başladılar. Mazbatasını aldıktan sonra bir açıklama yapan CHP İl Başkanı Necati Tığlı” Kongrede yaptığım konuşmamda da belirttiğim gibi; güveninize layık olmak için ekip ruhuyla, inançla, gayretle çalışacağız, iktidar yolundaki partimize Giresun’dan önemli katkıyı sunacağız.  Önümüzdeki süreç oldukça önemli. Partimizin ötesinde, ülkemizin kaderini belirleyecek seçimler yapılacak. Bu seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağımıza inancım tamdır” dedi.

Yerelde; Giresun merkez belediyesini üçüncü kez kazanacağız, ilçe belediyelerinde de sayımızı artıracağız. Genelde ise; CHP iktidar olacak. Ülkemizin haline baktığımızda bütün işaretler bunu destekliyor. Çünkü artık halkımız temiz siyaset, adalet, insanca yaşam istiyor. Halkımız yalandan dolandan, ezilmekten, baskıdan bıktı usandı. Halkımız yarınından umutsuz olmaktan bunalıma girdi. Türkiye’yi normalleştirecek, halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek, adaleti, eşitliği, bağımsız yargıyı tesis edecek, içte ve dışta güveni sağlayacak, kısacası insanımızın yüzünü güldürecek tek parti Cumhuriyet Halk Partisi’dir.

“İNANÇLIYIZ, KARARLIYIZ, BAŞARACAĞIZ”

Bu defa daha büyük bir heves ve heyecanla işe koyulduk. İlk olarak İl Genel Meclisi üyelerimizle toplandık. İlimizin sorunlarına ilişkin kapsamlı bir bilgi alışverişi yaptık. Partimizin her kademesindeki insanlarımızla, STK’larla, yerel yönetimlerle, muhtarlarımızla, basınımızla sürekli istişare içinde olacağız. En önemlisi de her zaman olduğu gibi bundan sonra da halkımızla iç içe, yan yana olacağız.

Toplumun her kesimi ile sağlıklı iletişimlerimiz sürecek ve birlikte güzel günlere kavuşacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin