ŞEHİT ATEŞİ GİRESUN’A DÜŞTÜ

0
831

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatında teröristler tarafından tankımıza düzenlenen saldırıda şehit olan askerlerimizden birisi de Şebinkarahisar ilçemizden 29 yaşındaki Uzman Çavuş Ufuk Akdağ oldu.

Şehidimizin bugün düzenlenecek törenle Şebinkarahisar’da toprağa verileceği bildirildi.

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nda terörist tarafından tanka düzenlenen saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Ufuk Aktağ’ın acı haberi Giresun’un Şebinkarahisar ilçesindeki ailesine ulaştı.

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nda PKK/PYD’li teröristlerce bölgedeki görevli tanka düzenlenen saldırıda şehit olan 29 yaşındaki Uzman Çavuş Ufuk Aktağ’ın acı haberi Giresun’un Şebinkarahisar ilçesindeki Avutmuş Mahallesi’nde yaşayan ailesine verildi. Şehidin annesi Tülay Aktağ ve babası Mehmet Aktağ’a acı haberi veren Şebinkarahisar Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz ve komutanlan başsağlığı diledi. Şehidin evi Türk bayraklarıyla donatılırken, evin önünde de ambulans hazır bekletildi.

Şehit haberini alan acılı aile, oğullarının getirilmesini beklerken, bir yandan da taziyeleri kabul ediyor. Evli ve bir çocuk babası olan şehidin cenazesinin bugün toprağa verileceği öğrenildi.

“ALLAH YOLUMUZU AÇIK ETSİN KARDEŞİM”

Öte yandan, 20 Ocak’ta başlayan Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan şehit Ufuk Aktağ’ın kendisi gibi uzman çavuş olan kardeşi Engin Aktağ’ın, şehit kardeşinin fotoğrafıyla birlikte, “Allah yolumuzu açık etsin kardeşim, devrem dünya Türk’ün gücünü görecek zafer bizim” mesajını paylaştığı görüldü.

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin