Vali Sarıfakıoğulları, köy muhtarları ile bir araya geldi

0
110

Vali Harun Sarıfakıoğulları, “Vatandaş Buluşmaları” kapsamında İl Merkezine bağlı köy muhtarları ile bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Vali Sarıfakıoğulları, Merkeze bağlı köy muhtarları ve kurum amirlerinin katılımı ile Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen 2017 yılının değerlendirme toplantısının açılışında yaptığı konuşmada, 2017 yılı içerisinde il merkezinde bulunan 28 mahallede gerçekleştirilen “Vatandaş Buluşmaları” toplantısını yaklaşık 5 ay gibi kısa bir sürede tamamladıklarını belirterek “Büyük mahallelerimize tek tek uğradık. Küçük mahallelerimizi bir araya getirdik ve muhtarlarımıza, mahalle sakinlerimize konuk olduk. Onların sıkıntılarını dertlerini yerinde gördük. Yerinde teşhis etme imkanı yakaladık. Çok değerli mesai arkadaşlarımda bu konuda varsa bir eksiklik, ihmal anında gidermek suretiyle konuya neşter vurdular ve çözüm noktasında ortak oldular” dedi.

Vali Sarıfakıoğulları muhtarlara uyuşturucu ile mücadele de güvenlik güçleri ile işbirliği yapmalarını, yaylalardaki evlerde yaşam malzemesi bırakılmamasını da istedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin