TSO’YA ÇAKIRMELİKOĞLU DAMGASI

0
491

Giresun Ticaret ve Sanayi Odasının seçimlerinde başkan adayı Hasan Çakırmelikoğlu’nun listeleri ipi göğüsledi. 17 meslek komitesinden 16’sını Çakırmelikoğlu’nun listesindeki isimler kazanırken 16.meslek komitesi seçiminde   bir isimde fire verdi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odasının meslek komitesi seçimleri yapıldı.
17 değişik meslek komitesinin üyelerinin belirlendiği seçimlerde mevcut Başkan Hasan Çakırmelikoğlu’nun listesi seçimi kazanırken 16. meslek komitesindeki seçiminde ise Çakırmelikoğlu’nun listesi bir isimde fire verdi.

Yapılan seçim sonucunda meslek komitelerinden asil üye olarak seçimi kazananlar TSO meclisine girdiler. Meclis üyeleri daha sonra meclis başkanını ve oda başkanı ile yönetim kurulunu seçecekler.

MECLİSE GİRENLER

Seçim sonucu TSO meclisine girenler:

1 Meslek Komitesi: S.S Karabulduk Kalkınma Koop, S.S İbrahim Şeyh, Hacıköy ve Adabük Mah. Kalkınma Kooperatifi,
2. Meslek Komitesi: Freşa İçecek Sanayi, Ce-Ma Gıda Sanayi, Farmasu Doğal Kaynak Suları,
3. Meslek Komitesi: Aydın Sigorta Aracılık, Halilbeyoğlu Sigorta,
4. Meslek Komitesi: Petek Tarım ürünleri, Ahmet Ergün,
5. Meslek Komitesi: Sezgin Triko (Hakan Güngör), Erhanlar Giyim (İbrahim Erhan),
6. Meslek Komitesi: Sultan Gıda İnşaat, Afta Market Gıda İnşaat, Çiftçi Fındık (Eyüp Çiftçi),
7. Meslek Komitesi: Anaforoğlu Demir Sanayi, Gir-San Makine, Kurtoğulları Teknik Hırdavat,
8. Meslek Komitesi: Bahadır Karataş, Cumhur Karahasan,
9. Meslek Komitesi: Erdal Ceyran, Giresun Kuyumculuk,
10. Meslek Komitesi: Ataün Dayanıklı Tüketim, TSM Aksu Mobilya,
11. Meslek Komitesi: Yunis Türk, Yetimoğulları Gıda Temizlik,
12. Meslek Komitesi: Serdar Demirkan (Demirkan mimarlık), Anayurt Yapı Denetim,
13. Meslek Komitesi: Emek Bilişim Kurye Reklamcılık, Kaptan Nakliyat Yakıt, Otem Turizmcilik Ticaret,
14. Meslek Komitesi: Günaydın İnşaat, Şenel Turizm İnşaat, Osman Özcan İnşaat,
15. Meslek Komitesi: Ustalar Otomotiv, Alternatif Enerji Makine, Doğ-Kar Akaryakıt Otomotiv,
16. Meslek Komitesi: Soner Karaman İnşaat, Bayrak Özel Eğitim Hizmetleri,
17. Meslek Komitesi: Süleyman Beyaz, Harun Şahin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin